Chcesz wiedzieć więcej o nas ?

Chcesz wiedzieć więcej o nas ?

Zapraszamy do pełnej niezwykłych kolorów i dźwięków przygody! Przyjdź i zobacz, jak piękna może być natura. Papugarnia Amazonia to unikalna atrakcja dla małych i dużych gdzie panują ład i harmonia człowieka z przyrodą.

Zapraszamy do pełnej niezwykłych kolorów i dźwięków przygody! Przyjdź i zobacz, jak piękna może być natura. Papugarnia Amazonia to unikalna atrakcja dla małych i dużych gdzie panują ład i harmonia człowieka z przyrodą.   Miłość do zwierząt i przede wszystkim szacunek do nich – W TE WARTOŚCI WIERZYMY NAJMOCNIEJ. Tylko tutaj możesz zobaczyć te barwne, egzotyczne ptaki z tak bliska, a nawet nakarmić! Wszystko to  pod okiem wyspecjalizowanych opiekunów papug, którzy pomogą Ci się do nich zbliżyć i zrozumieć je. Opiekunowie chętnie opowiedzą Ci o naszych papużkach a także doradzą w sprawach związanych z Twoją papużką. Zapewniamy papugom idealne warunki do życia, dietę oraz wyznajemy zasadę “pięciu wolności” zawartych w Kodeksie Dobrostanu Zwierząt.

Na terenie naszego obiektu możesz kupić pokarm dla naszych podopiecznych by zbliżyć się do nich jeszcze bardziej i spróbować ich nakarmić. Pokarm przygotowany jest specjalnie dla gatunków zamieszkujących Papugarnię.

Jako miejsce przyjazne dla naszych podopiecznych przestrzegamy  „pięciu wolności” zawartych w Kodeksie Dobrostanu Zwierząt, który został opracowany przez angielskich specjalistów z Rady Dobrostanu Zwierząt (Farm Animals Welfare Council).

Wolność od głodu i pragnienia poprzez zapewnienie dostępu do świeżej wody i pokarmu, który zapewni zdrowie i siły.

Wolność od urazów psychicznych i bólu poprzez zapewnienie odpowiedniego traktowania. Wolność od ran i chorób dzięki zapobieganiu, szybkiej diagnozie i leczeniu.

Wolność od stresu poprzez zapewnienie opieki i traktowanie, które nie powoduje cierpienia zwierząt. Dlatego jeżeli papugi są zestresowane lub zmęczone rościmy sobie prawo do ogłoszenia przerwy (Ok. 1 godzina) aby nasi podopieczni mogli spokojnie odpocząć i się wyluzować ?

Wolność do wyrażania naturalnego zachowania się poprzez zapewnienie odpowiedniej przestrzeni, warunków i „towarzystwa innych zwierząt” dlatego pamiętaj przychodząc do nas jesteś gościem w domu papug więc szanuj ich oraz ich przestrzeń, a także stosuj się do instrukcji naczelnego opiekuna papug.

Dbamy również o Twój ubiór dlatego zapewniamy odpowiednie kubraczki przed wejściem oraz zamykane szafki abyś mógł zostawić bezpiecznie swoje rzeczy- szczególnie te błyszczące gdyż są one na tyle intrygujące dla papug że mogą je oderwać a nawet połknąć.

One Response

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Your name

Message