Jak działamy

JAK DZIAŁAMY

Dajemy Ci wyjątkową możliwość spotkania najpiękniejszych gatunków papug i obcowania z nimi pod czujnym okiem opiekuna, który chętnie opowie o naszych miluśińskich i pomoże Ci się z nimi zaprzyjaźnić. Na terenie naszego obiektu możesz kupić pokarm dla naszych podopiecznych by zbliżyć się do nich jeszcze bardziej i spróbować ich nakarmić.
Papugi szczególnie chętnie lubią bawić się gdy dostają smakołyki odpowiednie dla nich. Dlatego nasze pokarmy dedykowane zawierają takie smakołyki jak owoce, warzywa czy orzechy.
Jako miejsce przyjazne dla naszych podopiecznych przestrzegamy „pięciu wolności” zawartych w Kodeksie Dobrostanu Zwierząt, który został opracowany przez angielskich specjalistów z Rady Dobrostanu Zwierząt (Farm Animals Welfare Council).

Co mówią odwiedzający naszą papugarnię?

Chcesz by Twoja opinia znalazła się tutaj? Wyślij ją do NAS!

Polecam odwiedzić to miejsce wszystkim, co uwielbiają papugeły 🙂 Papugi mają dużo miejsca do latania, obsługa bardzo uprzejma, a co mnie zaskoczyło, było bardzo czysto.

Małgorzata

Napisał na, Facebook

Super przeżycie dla wszystkich miłośników zwierząt i dla dzieci! Nasze maluchy zachwycone! Karmiły, głaskały i wyszły baaardzo zadowolone! Córka mimo początkowo strachu po chwili się przełamała i była z siebie bardzo dumna. Trafiliśmy przypadkiem i zdecydowanie nie żałujemy!

Gosia

Napisała na, Facebook

Pani odprowadzająca nas po papugarni bardzo miła, papużki oswojone, przyjazne. Czysto i z dbałością o dezynfekcje. Polecamy! 

Joanna

Napisał na, Facebook