You are currently viewing Nietypowe ozdoby choinkowe – wyróżnij choinkę dzięki wyjątkowym dekoracjom

Nietypowe ozdoby choinkowe – wyróżnij choinkę dzięki wyjątkowym dekoracjom

Do mody już jakiś czas temu powróciły dekoracje choinkowe ręcznie robione, wzory z PRL i nietypowe kształty bombek choinkowych. Modna choinka to choinka spersonalizowana, z charakterem. Co możesz powiesić na drzewku? Oprócz bałwanków, mikołajów i pierniczków możesz udekorować świerk jednorożcami, czapką kucharską albo bombką wielką jak piłka. Oto mały przegląd niezwykłych kształtów ozdób choinkowych.

Szklana bombka choinkowa w ciekawym kształcie

Oferta bombek choinkowych jest niezwykle bogata. Do mody powróciły bałwanki, grzybki, sople, mikołaje i tak zwane reflektorki, czyli bombki choinkowe szklane z dziurką. Na topie są zarówno oryginały z epoki PRL, ale też współczesne kopie dawnych wzorów. Najwyżej ceni się szklane bombki ręcznie dekorowane, które niejednokrotnie są prawdziwymi dziełami sztuki. Ubrane nimi drzewko jest spersonalizowane i jedyne w swoim rodzaju.

Nietypowe bombki na choinkę na poprawę humoru

Zunifikowane choinki się opatrzyły, teraz stawia się na unikalne ozdoby choinkowe. Wiele osób chce zawieszać ozdoby o charakterze żartobliwym. Papuga, jednorożec, czapka kucharska, baletnica, sowa, jelonek, lisek, łyżwa, a nawet pizza, lody albo hamburger – do wyboru jest cała gama zabawnych dekoracji choinkowych, które lubią nie tylko najmłodsi.

Maluchom spodobają się słodkie pieski i ciuchcie. Wielu dorosłych też odnajdzie w nich urok. Zestaw z bombką-wiertarką i bombką-młotkiem może być pomysłem na świąteczny prezent dla fana majsterkowania. Ozdoba w kształcie piłki nożnej spodoba się każdemu miłośnikowi futbolu.

Ogromna bombka na choinkę

Producenci ozdób świątecznych z roku na rok zaskakują kreatywnością. Co powiesz na wielką świąteczną bombkę choinkową o średnicy 25 albo 40 cm? Ozdoba na choinkę wykonana z plastiku może zdobić nie tylko bardzo wysoką sosnę na zewnątrz domu, ale może też być elementem zaskoczenia dla gości w salonie. Można ją zespołowo udekorować, na przykład w szkole – pomysłów na nietypowe ozdoby choinkowe jest całe mnóstwo! Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i przyjemną atmosferę, jaką tworzą ozdoby choinkowe.